Dla kogo?

Calaya nie jest dla wszystkich.

Nie jest dla kobiet, które szukają szybkich i prostych rozwiązań. Nie jest dla kobiet, które potrzebują gotowych odpowiedzi i nie lubią eksperymentów. Nie jest dla kobiet, które nie znają potrzeb swoje skóry i włosów a próbują je określić stojąc naprzeciw półki z kosmetykami i wyszukując produkty w promocji. Stanowczo nie jest też dla kobiet, które nie chcą uwierzyć w to, że są staną się najlepszymi specjalistami w zakresie pielęgnacji swojego ciała, a w zamian  wierzą reklamom kosmetyków i deklaracjom umieszczonym na opakowaniach. Produkty Calaya nie spodobają się kobietom, które przy wyborze produktów do pielęgnacji kierują się kolorową etykietą, luksusowym opakowaniem lub zapachem (za którym często odpowiada sztuczny Parfume). a także kolorem (sztuczne barwniki do wyboru, do koloru), czy konsystencją (chemiczne środki konsystencjotwórcze). Na produkty Calaya narzekać mogą kobiety, którzy lubią gdy kosmetyki mocno się pienią i skutecznie myją (SLS!). Produkty Calaya nie przypadną do gustu kobietom, które w pielęgnacji stawiają na  przyjemnością aplikacji kosmetyków i szybkie wchłanianie się specyfiku.

Dla kogo jest Calaya?

Calaya to marka dla kobiet które cenią sobie naturalność i prostotę. Samodzielne przygotowywanie kosmetyków jest naprawdę naturalnie proste. Potrzebne jest tylko Twoje zaangażowanie.

Calaya jest dla kobiet, które wsłuchują się w swoje potrzeby i uważnie obserwują siebie. Są obecne w teraźniejszości. Doceniają siebie. Pragną opiekować się sobą w zgodzie z naturą i rytmem pór roku. Ufają sygnałom płynącym z ciała. Calaya jest dla kobiet, które wierzą, że same mogą zaprojektować 4 kroki naturalne pielęgnacji i systematycznie i powtarzać. Da kobiet, które są gotowe wyszukiwać składniki nowe składniki, czytać o ich właściwościach, powielać sprawdzone receptury lub projektować własne przepisy na domowe kosmetyki.

Calaya jest dla kobiet, które planują przygotowywanie swoich kosmetyków lub samodzielnie wykonują już produkty dla siebie. Produkty Calaya kierujemy do kobiet, które są otwarte na naturalne, mocne a czasem dziwne bądź nieprzyjemne zapachy surowców. Nie boją się surowców o intensywnym  kolorach, które mogą pozostawiać plamy, np. olej z marchwi czy francuska glinka czarna.

Calaya jest dla kobiet, które są gotowe popełniać błędy w trakcie używania naturalnych składników i znosić zawód w postaci nieudanego kremu. Jest dla kobiet, które chcą się uczyć, wyciągać wnioski i podejmować kolejne wyzwania. A do tego  lubią dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi pasjonatkami kosmetyków homemade na forach czy w komentarzach na sklepie.

Calaya jest dla kobiet, których nie będzie irytował fakt tłustego filmu na skórze. Dla tych co to mogą spać w czepku, bo właśnie nadszedł czas na olejowanie włosów.

Dla kobiet, które godzą się, że po kąpieli wannę będzie trzeba dobrze wyszorować, ale zanim to nastąpi czekają je cudowne chwile w domowym spa z glinkami, algami i olejami.

Calaya jest dla kobiet, które nie wyrzucają opakowań, tylko starannie myją  je i dezynfekują, a następnie napełniają kolejnym domowym specyfikiem.

Calaya jest dla kobiet, które czasami zastanawiają się czy produkt zjeść czy nałożyć na ciało – ot choćby spirulinę, olej konopny czy olej kokosowy. Dla kobiet, które nie boją się eksperymentować w łazience,  analogicznie do eksperymentów w kuchni. I akceptują fakt, że trzeba będzie myć naczynia także po kosmetykach.

Czy Calaya jest dla Ciebie?