Misja

Pewnego dnia, podróżując palcem po mapie, natknęłam się na górę o nazwie Calaya. Leżała w Andach, w Ameryce Południowej. Nie pamiętam, który to był atlas. Jest to o tyle ciekawe, bo w innych atlasach Calaya już nigdy nie spotkałam. Być może mi się przyśniła?

Calaya – stała się nazwą firmy i marką produktów – naturalnych surowców kosmetycznych z całego świata.

Calaya symbolizuje siłę i różnorodność oraz bogactwo przyrody. Ziemie Ameryki Południowej zostały sowicie obdarowane przez Matkę Naturę, dzięki czemu cały świat może cieszyć się aktywnym działaniem wielu roślin z tamtych rejonów. Góry to dla mnie synonim piękna, siły, wytrwałości. Uwielbiam wędrówki po górach, bo tam jestem bliżej Nieba. Ale góry to przede wszystkim wysiłek, jaki trzeba włożyć, by osiągnąć cel (szczyt). Góry wymagają pokonywania własnych ograniczeń i jednocześnie wielkiej ostrożności oraz troski o siebie. W Calaya inspirujemy się pięknymi i naturalnymi górami oraz dalekimi wędrówkami, od Azji po Amerykę Południową.

Każda wędrówka zaczyna się od pierwszego kroku. Rozpoczyna ją wsłuchiwanie się w siebie i w swoje potrzeby: dokąd chcę iść, co zobaczyć, co przeżyć, co osiągnąć? Potem następuje etap planowania i przygotowywania ekwipunku: materialnego (sprzęt, żywność) i mentalnego (wiedza, prognozy pogody), tak by droga była jak najbardziej przyjemna i bezpieczna dla nas.

A teraz wyobraź sobie wędrówkę do celu jakim jest Twoje dobre samopoczucie (wellbeing), zdrowie, stan równowagi i naturalne piękno. Wyobraź sobie Swój uśmiech i radość kiedy patrzysz na siebie w lustrze, kiedy czujesz swoje ciało, kiedy oddychasz.

Wizja Calaya to wspieranie zdrowia i naturalnego piękna Twojego ciała. Wspieramy kobiecość, siłę oraz  kreatywność w czerpaniu z natury. Wzbudzamy pewność siebie i zaufanie do swojego ciała. Pokazujemy, że naturalna pielęgnacja i zabiegi kosmetyczne są wyrazem miłości do siebie i okazywania sobie troski. Wybór naturalnych surowców do pielęgnacji, samodzielne przygotowywanie kosmetyków to najlepszy prezent dla siebie. Promujemy idee slow w kosmetyce oraz do it yourself (DIY), czyli zrób to sam.

Zapraszamy na przygodę z ekopielegnacją. Produkty Calaya pomogą zatroszczyć się o siebie i wydobyć na światło dzienne Twoje naturalne piękno.

Dobierając składniki do oferty Calaya stawialiśmy sobie za cel zdrową i promienną cerę, mocne włosy i paznokcie. Dlatego nowym symbolem Calaya uczyniliśmy strzałę symbolizującą dążenia do celu.

“Strzałą” w ekopielęgnacji są naturalne oleje, masła, glinki i algi, czyli dary Matki Natury. To surowce Calaya, które sprowadzamy z różnych stron świata, następnie badamy i testujemy oraz konfekcjonujemy dla Ciebie.

Strzała jest statyczna. Żeby trafić do celu musi zostać użyta siła. Strzała zawsze wychodzi od tego, który bierze w ręce “łuk”  i nadaje jej kierunek, celując do tarczy.

Jaki jest Twój cel? Nawilżona cera, jędrna skóra czy złagodzenie wyprysków a może lepsze samopoczucie? Im lepiej wycelujesz – określisz potrzeby swojej skóry, im trafniej zdiagnozujesz problemy skórne – tym lepsze będą rezultaty, tym większa satysfakcje z działania.

Calaya pomoże Ci zrealizować wiele potrzeb związanych  naturalną pielęgnacją ciała. Podstawą jest Twoja uważność,  zaangażowanie oraz energia jakie zaangażujesz w ten proces. Naturalna pielęgnacja i życie zgodnie z naturą związane wymaga więcej wysiłku niż pielęgnacja konwencjonalna.

Wiemy, że mówienie o wysiłku jest całkowicie niemarketingowe. Obawiamy się, że może to być strzał w stopę lub w kolano naszej firmy. Dziś klienci szukają szybkich i skutecznych rozwiązań, oddając się w ręce koncernów kosmetycznych.

A  Calaya zaprasza Cię do świata, gdzie kosmetyka rozumiana jest jako otaczanie swojego ciała czułą troską. Zachęcamy do wybierania naturalnych rozwiązań, ekperymentowania ze składnikami, do stawania się specjalistami w zakresie potrzeb własnej skóry. Inspirujemy do wzmacniania miłości własnej oraz wdzięczności do siebie.

 

Naszym motto jest cytat Leonardo da Vinci  “Prostota jest szczytem wyrafinowania”. Prostota to synonim naturalności i autentyczności. Proste rozwiązania często są najlepsze.

 

Twoja energia + nasze doświadczenie i naturalne składniki Calaya -> Twój cel (Zdrowa i piękna skóra)

W tym schemacie nie ma pośredników: reklam, zapewnień producentów, głosu lekarzy, farmaceutów, profesorów, kosmetologów lub innych specjalistów, którzy dziwnym trafem zawsze wiedzą co nam potrzeba i mają rozwiązania na wszytko. Nie ma opinii, recenzji, promocji i gratisów.

Jesteś Ty i Twoje potrzeby, Twoja energia i zaangażowanie oraz narzędzie naturalne pielęgnacji, czyli produkty Calaya.